POD TAKTOVKOU TERI / naša nová SHEruns COACH

15064983_10202256592973483_670950716_o

Už nejaký ten tréning makáme inak, ako obyčajne… Nie, že by sme to doteraz flákali, len sme chceli našim SHEruns štvrtkom dodať trochu viac organizovanosti a zmysluplnosti. Dlho sme hľadali správnu osobu, ktorej by sme sa zverili do rúk a naraz to prišlo, len tak… Samé od seba – teda počas DM ženského behu 🙂 … možno to bol osud, alebo sa len potvrdila známa veta: NA DOBRÉ SA ČAKÁ…. a my sme sa dočkali a už nejaký ten štvrtok beháme pod taktovkou TERI.. a kto to teda vlastne je? …

Terézia Beitlová má 23 rokov, pochádza z Piešťan a je študentkou 5-teho ročníka na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave .
Popri škole už v 2. ročníku začala trénovať deti všeobecnú prípravu a atletiku, mentálne postihnuté deti plávanie a dospelých vytrvalostných bežcov, plavcov, Spartan Racerov a triatlonistov. Plávaniu sa venovala 8 rokov.

Svoj voľný čas venuje trénovaniu vytrvalostného behu, zvyšovaniu svojej výkonnosti a posúvaním svojich hraníc. V súčasnej dobe sa venuje štúdiu a premýšľa aj nad doktorantským štúdiom. Venuje sa diagnostike trénovanosti, konkrétne pomocou metódy Laktátovej krivky.. A ako sama hovorí „Milujem svoju prácu, pretože mám pocit, že určitým spôsobom pomáham ľuďom plniť si ich sny. Aby boli v prvom rade zdravý, pretože šport má byť čo najzdravší ☺ “

tereya braitlova Tereza Braitlova

Teri a jej TOP úspechy: ( vyberáme len tie TOP lebo je ich taaaaaaaaakkkkk veľa )

– 4x vicemajsterka (2.miesto) Slovenskej republiky v behu na 1500m a 3000m.
– Majsterka SR v cezpoľnom behu a vicemajsterka SR (2.miesto) v cezpoľnom behu.
– 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v aquatlone (1km plávanie+5km beh) 2014
– 2. miesto na Oravaman 2016 – ženská štafeta, celkové umiestnenie štafiet 4. miesto.
– 1. miesto Od Tatier k Dunaju – ženská štafeta, 8. miesto celkovo
– 1. miesto SPARTAN RACE GDYNA, sprint (kategória ženy)
– WINGS FOR LIFE = 31km ( 2015 )

Ako Teri vraví : “ ja som závisláčka – šport je moja droga “ jej cieľom je okrem iného prejsť všetky najvyššie vrcholy sveta…..

Tereza Braitlova Tereza Braitlova

Okrem iného Vám spolu s Teri budeme každý týžden prinášať rubriku TERI RADÍ.

A už teraz sa môžete tešiť, čo všetko pre vás máme nechystané. Pokiaľ máte otázky ohľadom tréningov, či už skupinových, plaveckých, bežeckých, alebo potrebujete zostaviť ideálny jedálniček/ bežecký plán, či sa len tak niečo opýtať, tak buď príďte na náš SHEruns Tréning – štvrtok o 19:00, alebo jednoducho napíšte na sheruns@sheruns.sk.