O nás

SHEruns je ženský bežecký klub v ktorom veríme, že behanie je veľká zábava, ak beháme spolu. Zoznám sa s novými ľuďmi. Inšpiruj sa ich príbehmi. Pridaj sa k nám.
sheruns_title
Našim snom je spojiť skúsené bežkyne s tými, ktoré len začínajú, a vytvoriť tak priestor na zdieľanie skúseností, nové priateľstvá a hlavne nové spoločné zážitky spojené pod hlavičkou behania.

Za vznik a existenciu SHEruns vďačíme v prvom rade týmto trom skvelým babám.

Predstavujeme vám našu rýchlu PEŤU. Kade behá, tade žne úspechy. Pochváliť sa môže už slušnou zbierkou tradičných aj netradičných, poctivo „vydretých“ medailí. Neodrovnajú ju ani zranenia ako zlomené rameno a reprezentuje nás na slovenských i zahraničných behoch. Napriek jej neskutočne rýchlym nohám je však v prvom rade skvelým človekom, ktorý na tréningu nemá problém „zvoľniť“ a uprednostniť spoločné priateľské debaty pred pretekaním.

Ďalšou v poradí je naša akčná JANE, ktorá nám pravidelne vymýšľa nedeľné runningové stretká. Keď treba motivátora, Jane vytiahne z rukáva (aj z topánky) tie správne vtipné hlášky, po ktorých vám neostane nič iné, len ten „nezdolateľný” kopec vybehnúť. Pre Jane nič nie je nemožné a všetko sa dá, len treba chcieť. A tak, keď sa jej minulý rok (2015) na jar zachcelo zabehnúť maratón (približne 2 týždne pred štartom), jednoducho to dala. REŠPEKT 🙂

A kruh našej zakladateľskej SHEruns trojky nakoniec uzatvára naša vždy dobre naladená a usmiata MIŠKA. Vďaka jej geniálnym schopnostiam pedanta udržuje v správnom chode všetky ekonomické záležitosti SHEruns, zorganizuje aj nezorganizovateľné a je vždy ochotná s čímkoľvek pomôcť a poradiť. A samozrejme, ešte k tomu skvelo behá!

baby

 

 „SHEruns dobiehajú do cieľa VŽDY s úsmevom.“ 🙂