sheruns_title

+ join us

SHEruns running club združuje dievčatá a ženy, pre ktoré sa behanie stalo každodennou súčasťou života. Radi beháme, cestujeme, spoznávame nových ľudí a hlavne to neberieme zasa až tak vážne. Ak ťa téma behania zaujíma, chceš spoznať nových ľudí, inšpirovať sa alebo len poradiť, pridaj sa k nám, náš klub je otvorený pre všetky behaniachtivé ženy a dievčatá.

Aktuálne máme v SHErunse 2 typy členstva – BASIC, ktoré je for free a platené ALLinclusive, ktorým získaš SHEruns kartičku a s ňou veľa zliav a výhod.
CHCEM SA STAŤ SHERUNS ALL INCLUSIVE ČLENKOU

SHEruns BASIC:
Základné členstvo v SHEruns je bezplatné presne tak, ako doteraz . Tak ako doteraz sú všetky naše štvrtkové bežecké tréningy pod vedením Teri otvorené pre aktuálne a aj nové SHErunsky. Pridať sa ku nám bezplatne môže kedykoľvek ktokoľvek.

SHEruns ALLinclusive:
SHEruns ALLinclusive je pre všetky aktívne členky a bežkyne, ktoré sa rady zúčastňujú pretekov, investujú do bežeckej výbavy a behanie sa pre nich stalo súčasťou ich životného štýlu. Je spoplatnené ročným poplatkom 30 EUR, vďaka ktorému SHErunsky získajú množstvo zliav a výhod, ktoré sa im počas bežeckého života určite zídu a ušetria aj ich peňaženky .

VÝHODY SHEruns ALLinclusive

Zoznam výhod a zliav spoplatneného SHEruns ALLinclusive členstva:
SHEruns CAMP – 10%
BMSC CAMPY – 10%
ROGA events (running and yoga) -10%
BMSC HALOVÉ TRÉNINGY -15%
BECOOL BEŽECKÉ EVENTY -15%
OBLEČENIE V BRATISLAVA MARATHON RUNNING STORE -15%
OBLEČENIE V ADIDAS BORY MALL -15%
SHEruns OBLEČKO -10%
Zľava do SPORT KIDS ACADEMY v Boroch aj EUROVEA-10%
Zľava na individuálne bežecké tréningy s Teri -20%
Zľava na individuálne plavecké tréningy s Teri -20%

** aktuálne pre vás dohadujeme ďalšie výhody členstva, o ktorých vás budeme čoskoro informovať

Ak máš záujem o SHEruns ALLinclusive kartu, vyplň registračný formulár a môžeš okamžite čerpať zľavy a výhody členstva v našom klube.

CHCEM SA STAŤ SHERUNS ALL INCLUSIVE ČLENKOU